Boxer Briefs

Product advantages at a glance

  • Knackig enge Pants im edlen Mattlook
  • Auffälliger roter Reißverschluss im Beutel
  • Breiter gestreifter Webgummibund
  • Reißverschluss unterlegt
  • Weich & elastisch für hohen Tragekomfort

Color:

Größe:

€29.95

Prices incl. VAT plus shipping costs

Delivery time about 5 days

  • 21331801701
  • 90% Polyester, 10% Elasthan. Beschichtung: Polyurethan
Eyes on the prize! Tight, accentuating boxer briefs from Svenjoyment in a stylish black matte... more
Description "Boxer Briefs"
Boxer Briefs
Eyes on the prize!
Tight, accentuating boxer briefs from Svenjoyment in a stylish black matte with striking underlaid zip at the pouch and a wide striped woven waistband. Super soft and stretchy for the highest comfort.

90% polyester, 10% spandex, polyurethane coating.
Color: black
Further links to "Boxer Briefs"

Hersteller/Verantwortliche Person:OV-Großhandel, DE-24933 Flensburg info@product-quality.com

Read, write and discuss reviews... more
Customer reviews for "Boxer Briefs"
Write rating
Reviews will be activated after verification.
Please enter the string in the text box below.

The fields marked with * are required.

Please note our Data Protection Declaration.
The reviews are not checked for authenticity before they are published. They can therefore also come from consumers who have not actually purchased/used the rated products.

NEW
Svenjoyment Herren Metall-Harness silberfarben – Vorderansicht Harness
€39.95
7 Strings 7 Strings
€22.95
Durex Play Warming Durex Play Warming
Content 0.05 Liter (€149.80 / 1 Liter)
from €7.49
KY- Jelly Gleitgel für Dilator Spiele KY- Jelly lubricant without additives
Content 0.082 Kilogramm (€169.51 / 1 Kilogramm)
€13.90
Anal Relax Backside Cream: Lubricant & relaxation Anal Relax Backside Cream: Lubricant & relaxation
Content 0.05 Liter (€399.00 / 1 Liter)
€19.95
Gleitgel mit Wärmeeffekt Durex Play Tingling - the lubricant with...
Content 0.05 Liter (€149.80 / 1 Liter)
€7.49
Porn Sperm Porn Sperm
Content 0.125 Liter (€95.60 / 1 Liter)
€11.95
Fisting Spray Fisting Relax Spray - enjoy relaxed
Content 0.03 Liter (€731.67 / 1 Liter)
€21.95
Last viewed